27 Şubat 2019, 20:54 - Anasayfa | Yazarlar Haberi yazdır

Sana da kalmaz !!!!

Sana da kalmaz !!!!

RİZEM

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş
Bu köşe yazısı 131182kez okunmuştur

"İNSAN" harcama makinesi Çamlıhemşin! Farkında mısın sen kaybediyorsun..! Görünen o ki nice değerleri kaybetmeye de devam edeceksin maalesef! Kolay mı yetişiyor sanıyorsun?


Onurlu , yürekli, aile terbiyesi yerinde, bukalemun gibi renkten renge girmeyen, Elif gibi dik ama yüreği tevazü dolu güzel insanlar...

Söyle bir şeyler de sen söyle Çamlıhemşiiiiiiiiin! 

Olup bitenlere yoksa sende mi çaresiz kalıyorsun. Yeşilin her tonuyla süslenmiş bu güzel coğrafyada, karakter  yoksunu sözümüz ona güç sahibi zavallılara senin bir sitemin olmayacak mı! Hep iyiler mi ağlar bu dünyada söyle bir şeyle söyle ne olur patlıyoruz yüreğimiz yanardağa döndü. 

Unutma Çamlıhemşin !Üzdüğün her insanın hüzün gözyaşları fırtınanın sularına galebe çalar! Birileri gider yerine birileri gelir gelmesine de....

 Oooooof Çamlıhemşin biraz onurunu kuşan ve gece otur haline ağla! Seni bu hale getirenlere inat bu gece Fırtına Deresinde akan suyun içinde göz yaşın olsun! Üzerinde BEDDUA mı var yoksa? 

Bilmem ne zamana sürer ama bu gece seni hiç sevmiyoruz, hatta nefret ediyoruz. Biliyor musun bu ünlerde son olan YILDIZLAR'da kayıyor senden . Kıymet bilemedin, uçup gidiyorlar elinden. Çıkar , talimat, kibir ve güç şımarıklıklarına diyenlere diz çöktüremedin ÇAMLIHEMŞİN. Söyle bakalım şimdi mutlu musun? 

Lanet olsun mutluluğuna! Mazlumların âhıyla nereye kadar gidilir sanıyorsun? Biliyor musun Çamlıhemşin! seni yüceltip ayağa kaldırmaya çalışanlar da gitti! Sana da kalmaz SENİDE GÖNDERİLER birgün !!!! 

Bir gün gelir harcayanları da harcarlar! Biliyorum ne desek sen anlamazsın ! Seni ve senden menfaat devşirenleri gözlerin dışarı fırlayacağı İLAHİ MAHKEME'ye havale ediyoruz. Bin kere hakkımız helal olsun Çıkarsız adalet dağıtıp sessizce BAĞIRLARINA TAŞ BASAN güzel yürekli  insanlara  ! 

Biz hakkımızı BÖYLE DEVAM EDECEKSEN ve bana ne diyeceksen helal etmiyoruz HAKKIMIZI ! 

Biz KİMMİYİZ ? biz yeniden GELECEK OLAN KİMSESİZLER : 
İ.G   M.Ç   M.U   B.Y   H.G   O.D  C.K.  Z.D  B.A  Ş.Y M.K A.K


 Çamlıhemşin Haber internet sitelerinde yayınlanan haberler ve köşe yazılarının tüm hakları Çamlıhemşin Haber Yayın Grubuna aittir. Kaynak gösterilerek dahi haberin veya köşe yazısının tamamı yazılı izin alınmaksızın kullanılamaz. Sadece alıntı yapılan haberin veya köşe yazısının bir bölümü, alıntı yapılan habere/yazıya aktif link verilerek kullanılabilir.

Yazara ait diğer köşe yazıları

NALİYA OTEL ÇAMLIHEMŞİN

AYDER VALLEY PALACE

HUZUR KONAK OTEL / ÇAMLIHEMŞİN

KOÇDÜZÜ YAYLASI / ÇAMLIHEMŞİN

Çamlıhemşin Haber

sanalbasin.com üyesidir

Çamlıhemşin HABER- BOLGENIN EN GUNCEL HABER SITESI #rize #çamlıhemşinhaber #ayder,Çamlıhemşin Otelleri, Çamlıhemşin otel fiyatları,Çamlıhemşinhaber, Ayder, yayla ,haber,son dakika, Çamlıhemşin, koçdüzü, adalıgöl,camlihemsin, ayder , rize, karadeniz, yayla,dikkaya, topluca, zilkale, pokut, koçdüzü, yeşilyol

Adres : Çamlıhemşin / Rize cemilkus53@hotmail.com

Faks : cemilkus53@hotmail.com
Bu site 0.031 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]