25 Şubat 2019, 14:24 - Anasayfa | Yazarlar Haberi yazdır

Bu millet bu numarayı yutmaz artık

Bu millet bu numarayı yutmaz artık

Erem Şentürk

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş
Bu köşe yazısı 131331kez okunmuştur

Tunç Soyer meselesinde sürekli babasının gündeme gelmesiyle ilgili olarak bir Müslümanın takınması gereken tavır; Veda Hutbesi’nde Resullulah Hazreti Muhammed Aleyhissalatu vesselam efendimiz tarafından açıkça ifade edilmiştir; “Baba, oğlunun suçu üzerine, oğlu da babasının suçu üzerine suçlanamaz”. Konu kapandı. Şu andan itibaren bu konuda bir satır bile muhalefet eden olursa, her ne niyetle söylerse söylesin neye muhalefet ettiğine dikkat etsin. Sırf bu sebeple bir kelime yazmadım.

Bu konuda asıl terbiyesizliği, edepsizliği, şımarıklığı yapan CHP tayfasıdır. Kemal Kılıçdaroğlu’dur, Tunç Soyer’in bizzat kendisidir. İşkenceci, işkenceleriyle övünüp bunlardan keyif alan barbar bir adamdan utanılır, gurur duyulmaz. Sürekli konuşuyorlar ve insanları günaha sokmak için sistemli olarak tahrik ediyorlar. İşte bunun adı da şeytanlıktan başka bir şey değildir. Nurettin Soyer ismini andığınızda bu ülkede hala tüyleri diken diken olan insanlar var. Copla tecavüze uğrayanlar, bile isteye kasten hadım edilmiş insanlar var. Çarmıha gerildiğini hatırlayanlar, Nurettin Soyer’in bıraktığı izlerle sakatlık yaşayanlar var. Bu insanlar hala hayatta. İnsanları zindanlarda çürütmüş, dar ağaçlarında sallandırıp bir nesli işkenceden geçirmiş barbalarla övünüp kahraman ilan etmek terbiyesice tahrik etmektir.

CHP bunu hep yapıyor, yeni CHP bu işte. Tahrik et, istismar et, sinir uçlarıyla oyuna kargaşa çıkar ve fırsatı yakala. Bu Gladio siyasetidir; kasten yapıyorlar. İşçiyi, kadını, çocuğu, ağacı, hayvanı derken eline geçirdikleri her şeyi hunharca istismar ediyorlar. 31 Mart içinde ellerindeki tek plan bu. Bir kargaşa olsun, sinirler gerilsin, işler aksasın, moraller bozulsun istiyorlar. CHP-PKK-İP “Eski Türkiye” diye bir kıyamet senaryonu seçim vaadi olarak sunuyorlar. Çünkü Emperyalizmin eski Türkiye’de koşan atlarının bacakları kırılıyor. İşte böyle yaparak, sıradan belediye seçimlerinin aslında beka meselesi olduğunu kendileri itiraf etmiş oldu. İşkencedilerle gurur duyan, PKK ve FETÖ gibi terör örgütleriyle aynı çuvala giren adamların niyetinin, belediye seçimlerine girip belediye kazanıp hizmet etmek olduğunu kim izah edebilir. İşte bu yüzden 31 Mart belediye başkanı seçimleri değil geleceğin nasıl olacağına karar vermek olacaktır.

yazının kaynağı


 Çamlıhemşin Haber internet sitelerinde yayınlanan haberler ve köşe yazılarının tüm hakları Çamlıhemşin Haber Yayın Grubuna aittir. Kaynak gösterilerek dahi haberin veya köşe yazısının tamamı yazılı izin alınmaksızın kullanılamaz. Sadece alıntı yapılan haberin veya köşe yazısının bir bölümü, alıntı yapılan habere/yazıya aktif link verilerek kullanılabilir.

Yazara ait diğer köşe yazıları

NALİYA OTEL ÇAMLIHEMŞİN

AYDER VALLEY PALACE

HUZUR KONAK OTEL / ÇAMLIHEMŞİN

KOÇDÜZÜ YAYLASI / ÇAMLIHEMŞİN

Çamlıhemşin Haber

sanalbasin.com üyesidir

Çamlıhemşin HABER- BOLGENIN EN GUNCEL HABER SITESI #rize #çamlıhemşinhaber #ayder,Çamlıhemşin Otelleri, Çamlıhemşin otel fiyatları,Çamlıhemşinhaber, Ayder, yayla ,haber,son dakika, Çamlıhemşin, koçdüzü, adalıgöl,camlihemsin, ayder , rize, karadeniz, yayla,dikkaya, topluca, zilkale, pokut, koçdüzü, yeşilyol

Adres : Çamlıhemşin / Rize cemilkus53@hotmail.com

Faks : cemilkus53@hotmail.com
Bu site 0.031 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]