23 Ocak 2019, 20:01 - Anasayfa | Yazarlar Haberi yazdır

Okuyun ve okutun

Okuyun ve okutun

RİZEM

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş
Bu köşe yazısı 13425kez okunmuştur

1- Ordularımız cepheleri düşmana dar ederken, düşman bizi içeride perişan ediyor. Lütfen tüm maddeleri okuyun. Muhtelif ama finalde aynı amaca hizmet eden bir kaç konu var. Okuyun ve okutun. 

2- Dolar düşüşe geçtikten ilk hafta sonra göstermelik bir denetim oldu ve ceza kesildi bazı firmalara ama o firmalar o günkü hasılatı ile cezanın 100 katını öder zaten. Siz sarhoş adama ceza kesip direksiyon başına geçiriyorsunuz. Denetim bu mudur? Alacaksın elinden ehliyetini!

3- Bugün 2 çocuklu bir ailenin aylık minimum geçim sınırı 3000 tl civarında. Akpartiden önce asgari ücret yerlerde sürünüyordu. Bunu not edelim ve nankörlük etmeyelim. Ancak 2020 tl ile de geçinmenin çok zor olduğu gerçeğini göz ardı etmeyelim. Yani?

4- Üretici ve Tüketici arasında sağlıklı iletişim yok. Tüccarı, lojistiği, halcisi, marketcisi istediği fiyatı biçerek üreticiyi de tüketiciyi de mağdur ediyor. Bunu da serbest pazar ekonomisi safsatası ile perdeliyorlar. Cevapları da hazır: "ALMA KARDEŞİM, ZORLA MI SATIYORUZ!"

5- Üretici kendisinden alınan fiyat ile tüketicinin aldığı fiyata bakıyor. Uçurum. Hevesi kaçıyor. Devletten üretim desteği almasına rağmen hile yaparak üretim yapmıyor. Ekilmemiş tarlaları, ekilmiş gösterip devletten hibe alıyor. Ortada ürün olmayınca başlasın ithalat!

6- Kümesi,küçükbaş hayvani,bostanı,tandırı terk edip; marketleri yağmaladığımız günden beri bu ülkeye bereketsizlik çöktü. Kuş gribi yalanı ile binlerce tavuk ırkı yok edildi. Deli dana yalanı ile onlarca sığır ırkı yok edildi. Patent yalanı ile binlerce yerli tohum yok edildi.

7- Bu operasyonu bize bizim devletimize sinmiş ihanet çeteleri üzerinden yaparken, medyayı da aracı olarak kullandılar. Bize operasyon çekenler, operasyonun masrafını bile bize ödetiyor. Medyamızın hali ortada. Ahlaksızlığı ortak payda olan kümeler grubu.

8- Havuz kanalları diye nitelendirilen televizyon kanallarına bakın. Bunları islam düşmanlarından aldık da ne yaptık? Ramazan programlarından başka? Ensest ilişki yalanları ile dolu programlar, evlilik programları, magazin adı altında pislik çukuru programlar devam etmiyor mu?

9- Bu tv kanallarının kontrolü müslümanlarda değil mi? Peki hangi kitabın müslümanları bunlar? Hangi Mustafa'nın (!!!) ümmeti? Kimin projesini destekliyoruz söyleseniz de? Aile, ahlak, çocuk, islam düşmanı herkesi sunucu diye, televizyoncu diye baş tacı yaptık.

10- Ya adamlar hükümet aleyhine konuşmasın diye program, dizi yaptırıp adeta rüşvet veriyoruz be. Yazıktır, günahtır. Devleti mi eleştirecekler? Canları cehenneme. Sanatçı kisvesi altında kıyak yaptıklarımızın dizi ve programları mahvetti örfümüzü, kültürümüzü.


11- Ülkemizin tarım bakanları monsanto gibi küresel köpekleri adeta davet edercesine ülkeye soktu. En büyük gıda firmaları şeytanın uşağı olan rothschild, rockerfeller, monsanto gibi ailelerin iştirak firmalarına satıldı. Bizi önce ekmegimizden vurdular.

12- Şehirlere kendimizi hapsederek en büyük kötülüğü kendimize biz yaptık. Millet uykudayken fırsatçı bürokratlar ile küresel canavarlar işbirliği yaptılar. Halatlarla bizi zirveye çıkardılar. Yüzümüz gülüyordu. Kendimiz tırmandık sanıyorduk. Şimdi ise dağın tepesinden inemiyoruz

13- Devletimiz içeride ve dışarıda tanklarla, tüfeklerle savaş verirken, belki de tank ve tüfek savaşını zaten kazanacağımızı hesap edenler,bizi kurdukları sisteme muhtaç olacak şekilde zehirliyor.Tarım, Gıda, Hayvancılık, Tohum ve hatta su kaynaklarımız bile siyonist şirketlerde

14- Bizden toprak almalarına gerek yok. Bizim ruhumuzu yok etmeleri yeterli. Ruhumuz yok oluyor. Farkında değil misiniz? Ailelerimiz, ekmeğimiz, suyumuz, ahlakımız... bunları bizden alırlarsa toprağımızı ne yapsınlar? Ne zaman uyanacağız? Ne zaman?

15- Ve sen, en çok güvendiğim liderim, neden göz yumuyorsun bütün bu olanlara? İçimdeki şüpheleri öldürecek darbeyi neden vurmuyorsun? Neden ahlaksizlari susturmuyorsun? Hırsızların cezasını neden vermiyorsun? Bütün Dalkavuklar neden gölgene saklanıyor? Neden @RT_Erdogan ?

16- 2007'de 367 vekil kavgasında ilk referandumda millet olarak savaştık. Bunu sayısız seçim, referandum, kavgalar, darbeler, muhtıralar, askeri operasyonlar, savaşlar takip etti. Millet olarak hep arkanda durduk. Devletimizin arkasında. Biz bunlarla uğraşırken Bakanlar ne yaptı?

17- Bir Bakan tutup başarısızlığını yapılan askeri operasyonla örtmeye çalışırken, bir diğer bakan hiç alanı olmayan alanda konuşma yapıyor. İstifa etmek nedir bilmiyorlar. Her şeyin bedelini senin ödemeni istiyorlar @RT_Erdogan Her şeyi senin halletmeni bekleyen bir hükûmet!!!

18- Allah rızası için bir ekip kurun. Anadolu'nun dört bir köşesine ekipler gönderin. Lise'de okuyan, helal süt emmiş; akıllı çocukları tespit edin. Destek olun. Devlet mekanizmasına entegre edin. En zekilerin doktor, en aptalların siyasetçi olduğu bu ülke nasıl gelişecek?

19- Yıllardır dış siyasetle ilgili yazıyorum. İç siyasete dair hiçbir şey yazmak içimden geçmedi. Geçmiyor. Çünkü pislik çukurundan başka bir şey değil. Dışarıda ne kadar zafer kazanırsak kazanalım. İçeriyi kaybedersek, kazandığımız bütün zaferler yine düşmana ait olur.

20- Allah rızası için Reis; bu millet senin hatırın için Akparti'ye açtığı krediyi hiç kimseye açmadı. Bu tahammül daha önce hiçbir parti ya da hükümete gösterilmedi. Ama vallahi kredisi sonsuz hiçbir kurum, kuruluş, hükümet, parti, şahıs yok.

21- Herkesin sorduğu tek bir soru var: "Reis'ın olan bitenden haberi yok mu?"
Cevap vermeye korktuğumuz bir soru. Haberinizin olması bizi kahreder, haberinizin olmaması mahveder. İki durumda da üzülürüz Reis. Gölgeni kullanan it sürüsünü dağıt artık. En önemlisi de+

22- Bu millet senden sonra ne olacak sorusunu da sık sık sorar oldu. Çünkü hiç kimseden umut yok. Bu millet elbette zamansız kahramanlar çıkarır ama uzun vadeli plan ve programların hâla oturmamış olması bu milletin 15 yıldır arkasında durduğu iktidarın ayıbıdır.Bunu da söylemeli


23- Toparlamak gerekirse; Liyakat sorunumuz var. Denetim sorunumuz var. Ahlak sorunumuz var. Medya sorunumuz var. Zehirleniyoruz Reis. Ekmeğimizden, kalbimize kadar her koldan zehir zerk ediyorlar bu millete.

24- Dışarıda kazandığımız zaferleri içeride kaybederek düşmana hediye etmeyelim. Güney Kore, Japonya en güzel örnekleri. Bu iki ülkenin dini, kültürü ve ahlakı yozlaştıktan sonra her şeyi ile şeytana ait oldular. Bizi de bu 2 ülke gibi yapma planları işliyor. Görmüyor musunuz?

25- Bütün bunlar olurken hiçbirşeye yoğunlaşamıyoruz. Dikkatimizi toplayamıyoruz. İleriyi göremiyoruz. Artık Anadolu'ya Devletimizi, Devletimizi de Anadolu'ya teslim edin. Söylemlerimiz MEKKE iken, icraatlarımız VATİKAN olmasın. Allah için uyanın, uyanın, uyandırın 


 Çamlıhemşin Haber internet sitelerinde yayınlanan haberler ve köşe yazılarının tüm hakları Çamlıhemşin Haber Yayın Grubuna aittir. Kaynak gösterilerek dahi haberin veya köşe yazısının tamamı yazılı izin alınmaksızın kullanılamaz. Sadece alıntı yapılan haberin veya köşe yazısının bir bölümü, alıntı yapılan habere/yazıya aktif link verilerek kullanılabilir.

Yazara ait diğer köşe yazıları

NALİYA OTEL ÇAMLIHEMŞİN

AYDER VALLEY PALACE

HUZUR KONAK OTEL / ÇAMLIHEMŞİN

KOÇDÜZÜ YAYLASI / ÇAMLIHEMŞİN

Çamlıhemşin Haber

sanalbasin.com üyesidir

Çamlıhemşin HABER- BOLGENIN EN GUNCEL HABER SITESI #rize #çamlıhemşinhaber #ayder,Çamlıhemşin Otelleri, Çamlıhemşin otel fiyatları,Çamlıhemşinhaber, Ayder, yayla ,haber,son dakika, Çamlıhemşin, koçdüzü, adalıgöl,camlihemsin, ayder , rize, karadeniz, yayla,dikkaya, topluca, zilkale, pokut, koçdüzü, yeşilyol

Adres : Çamlıhemşin / Rize cemilkus53@hotmail.com

Faks : cemilkus53@hotmail.com
Bu site 0.031 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]