• 0

24 Mart 2020, 08:53 - Anasayfa // GÜNCEL Haberi yazdır

Vefa Sosyal Destek Grubu 169 Kişiye Hizmet Verdi

Vefa Sosyal Destek Grubu 169 Kişiye Hizmet Verdi

İçişleri Bakanlığınca, 65 yaş üzeri ve kronik rahatsızlığı olanlara yönelik sokağa çıkma kısıtlaması kararının ardından Rize’de kurulan " Vefa Sosyal Destek Grubu" tarafından 169 kişiye hizmet verildi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

65 yaş üstü vatandaşlar ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşların sokağa çıkışlarının yasaklandığı, bu kapsamdaki vatandaşların ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla İçişleri Bakanlığınca koronavirüs tedbirleri kapsamında Rize Valiliğince oluşturulan Vefa Sosyal Destek Grubu tarafından 65 yaş üstü 169 kişinin talepleri yerine getirildi.

Kentte, ikişer kişiden oluşan 28 Vefa Sosyal Destek Grupları 112, 155 ve 156 hatlarına yapılan bildirimler doğrultusunda hizmet vermeye devam ediyor.

Koronavirüs risk grubunda yer alan 65 yaş üstü vatandaşların ve kronik rahatsızlığı olan kişiler de Vefa Sosyal Destek Grupları sayesinde kendilerini yalnız hissetmediklerini ve her türlü ihtiyaçlarının karşılamasından memnun olduklarını genel olarak ifade ettiler.

vefa-sosyal-destek-grubu-rize’de-169-kisiye-hizmet-verdi-(2).jpgvefa-sosyal-destek-grubu-rize’de-169-kisiye-hizmet-verdi-(1).jpgvefa-sosyal-destek-grubu-rize’de-169-kisiye-hizmet-verdi-(3).jpgvefa-sosyal-destek-grubu-rize’de-169-kisiye-hizmet-verdi-(4).jpgvefa-sosyal-destek-grubu-rize’de-169-kisiye-hizmet-verdi-(5).jpgvefa-sosyal-destek-grubu-rize’de-169-kisiye-hizmet-verdi-(6).jpgvefa-sosyal-destek-grubu-rize’de-169-kisiye-hizmet-verdi-(7).jpg
cemil kus.
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Çamlıhemşin Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL Haberleri

Tümü

SEYİRTEPE OTEL / HİZMETİNİZDE

pG7haJ

NALİYA OTEL ÇAMLIHEMŞİN

AYDER VALLEY PALACE

HUZUR KONAK OTEL / ÇAMLIHEMŞİN

KOÇDÜZÜ YAYLASI / ÇAMLIHEMŞİN

Çamlıhemşin Haber

sanalbasin.com üyesidir

Çamlıhemşin HABER- BOLGENIN EN GUNCEL HABER SITESI #rize #çamlıhemşinhaber #ayder,Çamlıhemşin Otelleri, Çamlıhemşin otel fiyatları,Çamlıhemşinhaber, Ayder, yayla ,haber,son dakika, Çamlıhemşin, koçdüzü, adalıgöl,camlihemsin, ayder , rize, karadeniz, yayla,dikkaya, topluca, zilkale, pokut, koçdüzü, yeşilyol

Adres : Çamlıhemşin / Rize cemilkus53@hotmail.com

Faks : cemilkus53@hotmail.com
Bu site 0.031 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]