• 0

13 Mayıs 2019, 00:20 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

Hayati Yazıcı'nın Eşinin Defileye Katılması Olay Oldu

Hayati Yazıcı'nın Eşinin Defileye Katılması Olay Oldu

AK Parti Genel Başkan Yarımcısı Hayati Yazıcı'nın eşi Selma Yazıcı modacı Yıldırım Mayruk ve "Terzi Yamağı" Barbaros Şansal'ın defilesine katıldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

AK Parti Genel Başkan Yarımcısı Hayati Yazıcı'nın eşi Selma Yazıcı modacı Yıldırım Mayruk ve "Terzi Yamağı" Barbaros Şansal'ın defilesine katıldı. 


Hayati Yazıcı'nın karısı Selma Yazıcı DEFİLEDE ile ilgili görsel sonucu


Selma Yazıcı’nın defileye katıldığının öğrenilmesinin ardından bazı isimler Yazıcı’yı hedef aldı.


Hayati Yazıcı'nın karısı Selma Yazıcı DEFİLEDE ile ilgili görsel sonucu

Defile finalinde “Terzi Yamağı” Barbaros Şansal’ın taşıdığı “Her Şey Güzel Olacak” afişini taşımıştı.

Şansal afişi taşırken konuklar tarafından ayakta alkışlanmıştı.

Bazı isimler Selma Yazıcı’nın defiledeki görüntülerini sosyal medyada paylaşarak hem Yazıcı’ya hem de Barbaros Şansal’a hakaretler savurdu.

Bu hakaret içerikli twitlerden birini Mehmet Barlas’ın A Haber’de program yapan oğlu Cemil Barlas da rt’ledi.

Yazıcı bu iddialara tepki göstererek, “Ne bu terbiyesizlik ne bu hadsizlik!!! Yok Ankara Kuşu benmişim yok o hesabı ben yönetiyormuşum. Birileri kuyuya bir taş atıyor delilerde peşine takılıyor. Yettiniz artık. Bu kadar rezillik yeter” ifadelerini kullandı.

Yazıcı Twitter’dan şu ifadeleri paylaştı:

“Ne ara bu kadar bilmeden tanımadan insanları linç eder olundu! Saygı sevgi kalmadı. İnsanları yargısız infaz etmek bu kadar revaçta oldu! Şu güzelim dünyayı birbirimize dar etmek ne ara moda oldu?! Klavye başına geçen dünyaya ben hükmederim deyip ortalığı toz duman ediyor el insaf.

Paylaştığım yazı ne kader mahkumları ne sözleşmeliler ne de başka bir şey için değil. Sadece sosyal medyada olur olmaz insanları karalayan ve yargısız infaz yapan klavye delikanlıları İçin.

Bedelli askerlikle ilgili 3 dönem desteğimde yaşadıklarımdan sonra artık hiçbir konuda desteğim yok. Olamaz olmayacak. Rahat bırakın yeter artık.

Ne bu terbiyesizlik ne bu hadsizlik!!!  Yok Ankara Kuşu benmişim yok o hesabı ben yönetiyormuşum. Birileri kuyuya bir taş atıyor delilerde peşine takılıyor. Yettiniz artık. Bu kadar rezillik yeter.

Bana yüklediklerin yalan, oku yazdığını lütfen. Elbette Ak Parti zarar görmesin ve yine yine kazansın isterim. Biz ailece bu partinin taaa başından beri içindeyiz ve ilk kuran kişileriz, ama ne hikmetse kendini bilmezler bunca emeği yok sayıp hakaret etme hakkını kendilerinde görebiliyor, utanmadan sıkılmadan. Bu Kişiler ak partili görünüp partiyi yıpratan kişiler ve bilinçli yapıyorlar. Şayet desteksen partiye ona göre yazacaksın, konuşacaksın. O birilerinin ekmeğine yağ sürmeyeceksin.”

İşte o paylaşımlar:
çamlıhemşin.
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Çamlıhemşin Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

NALİYA OTEL ÇAMLIHEMŞİN

AYDER VALLEY PALACE

HUZUR KONAK OTEL / ÇAMLIHEMŞİN

KOÇDÜZÜ YAYLASI / ÇAMLIHEMŞİN

Çamlıhemşin Haber

sanalbasin.com üyesidir

Çamlıhemşin HABER- BOLGENIN EN GUNCEL HABER SITESI #rize #çamlıhemşinhaber #ayder,Çamlıhemşin Otelleri, Çamlıhemşin otel fiyatları,Çamlıhemşinhaber, Ayder, yayla ,haber,son dakika, Çamlıhemşin, koçdüzü, adalıgöl,camlihemsin, ayder , rize, karadeniz, yayla,dikkaya, topluca, zilkale, pokut, koçdüzü, yeşilyol

Adres : Çamlıhemşin / Rize cemilkus53@hotmail.com

Faks : cemilkus53@hotmail.com
Bu site 0.031 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]