• 0

10 Nisan 2019, 20:59 - Anasayfa // GÜNCEL Haberi yazdır

İl Genel Meclisi Başkanı Türüt, Kazancı'dan Görevi Devraldı

İl Genel Meclisi Başkanı Türüt, Kazancı'dan Görevi Devraldı

Rize İl Genel Meclisi Başkanı İbrahim Türüt, bir önceki dönem İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Kazancı’dan görevi devraldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

2019 Yerel Seçimlerinin ardından İl Genel Meclisinin İlk toplantısında Meclis Başkanı seçilen İbrahim Türüt başkanlığında ikinci meclis toplantısı yapıldı.

Toplantıya bir önceki dönem İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Kazancı, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ümit Hüseyin Sarı, İl Genel Meclisi Üyeleri, bir önceki dönem İl Genel Meclisi Üyelerinden Muhittin Aydın Bilsel ile Zekeriya Bozkan ve İl Özel İdaresinin bazı birim müdürleri katıldı.

İl Genel Meclisi Başkanı İbrahim Türüt, toplantının akabinde yapılan devir teslim töreniyle bir önceki İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Kazancı’dan meclis başkanlığı görevini devraldı. Başkan Türüt’ün İl Genel Meclisi Üyesi rozetini de eski başkan Kazancı taktı.

Kazancı, devir teslim töreninde yaptığı konuşmada, yerel seçimlerin ardından İl Genel Meclisinde yeni bir yapının oluştuğunu belirterek “İbrahim Türüt, bir önceki dönem İl Genel Meclisinde beraber görev yaptığımız değerli bir kardeşimiz. Meclis başkanı olarak seçilmesi bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Bir önceki dönem meclisimizde yaptığı Ak Parti Grup Başkan Vekilliği ve üstlendiği önemli görevler neticesinde edindiği bilgi birikimle ilimizin tüm ilçelerine hizmet edecek. Kendisini ve yeni meclis üyelerimizi tebrik ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Meclis Başkanı İbrahim Türüt ise Kazancı’ya bugüne kadar yapmış olduğu önemli hizmetlerden ötürü teşekkür ederek “Mehmet başkanla uzunca bir süre İl Genel Meclisinde birlikte görev yaptık. Önceki dönem İl Genel Meclis Başkanımız ve Meclis Üyelerimizle ilimize önemli hizmetler kazandırdığımız düşüncesindeyim. Bizler hizmeti bir bayrak yarışı olarak görüyoruz. Bizler de Mehmet başkanımızdan aldığımız bayrağı, İl Genel Meclisi Üyesi arkadaşlarımızla birlikte daha yukarı taşıma gayreti içerisinde olacağız. Bu vesileyle başta Mehmet başkanımız olmak üzere bir önceki dönem İl Genel Meclisi Üyelerimize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

rize-il-genel-meclisi-baskani-ibrahim-turut,-bir-onceki-donem-il-genel-meclisi-baskani-mehmet-kazanci’dan-gorevi-devraldi-(2).jpgrize-il-genel-meclisi-baskani-ibrahim-turut,-bir-onceki-donem-il-genel-meclisi-baskani-mehmet-kazanci’dan-gorevi-devraldi-(3).jpgrize-il-genel-meclisi-baskani-ibrahim-turut,-bir-onceki-donem-il-genel-meclisi-baskani-mehmet-kazanci’dan-gorevi-devraldi-(4).jpgrize-il-genel-meclisi-baskani-ibrahim-turut,-bir-onceki-donem-il-genel-meclisi-baskani-mehmet-kazanci’dan-gorevi-devraldi-(5).jpgrize-il-genel-meclisi-baskani-ibrahim-turut,-bir-onceki-donem-il-genel-meclisi-baskani-mehmet-kazanci’dan-gorevi-devraldi-(1).jpgrize-il-genel-meclisi-baskani-ibrahim-turut,-bir-onceki-donem-il-genel-meclisi-baskani-mehmet-kazanci’dan-gorevi-devraldi-(6).jpgrize-il-genel-meclisi-baskani-ibrahim-turut,-bir-onceki-donem-il-genel-meclisi-baskani-mehmet-kazanci’dan-gorevi-devraldi-(7).jpgrize-il-genel-meclisi-baskani-ibrahim-turut,-bir-onceki-donem-il-genel-meclisi-baskani-mehmet-kazanci’dan-gorevi-devraldi-(8).jpg
çamlıhemşin.
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Çamlıhemşin Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL Haberleri

Tümü

NALİYA OTEL ÇAMLIHEMŞİN

AYDER VALLEY PALACE

HUZUR KONAK OTEL / ÇAMLIHEMŞİN

KOÇDÜZÜ YAYLASI / ÇAMLIHEMŞİN

Çamlıhemşin Haber

sanalbasin.com üyesidir

Çamlıhemşin HABER- BOLGENIN EN GUNCEL HABER SITESI #rize #çamlıhemşinhaber #ayder,Çamlıhemşin Otelleri, Çamlıhemşin otel fiyatları,Çamlıhemşinhaber, Ayder, yayla ,haber,son dakika, Çamlıhemşin, koçdüzü, adalıgöl,camlihemsin, ayder , rize, karadeniz, yayla,dikkaya, topluca, zilkale, pokut, koçdüzü, yeşilyol

Adres : Çamlıhemşin / Rize cemilkus53@hotmail.com

Faks : cemilkus53@hotmail.com
Bu site 0.031 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]