• 0

19 Mart 2019, 10:33 - Anasayfa // MEDYADAN Haberi yazdır

Türkler, güvenlikleri için silah sahibi olmalı

Türkler, güvenlikleri için silah sahibi olmalı

Sedat Peker'den çağrı : Türkler, güvenlikleri için yasal yollardan silah sahibi olmalı

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Videosuna "Tüm dünya coğrafyasında yaşayan Müslüman Türkler, güvenlikleri için yasal yollardan silah sahibi olmalıdır" notunu düşen Peker, sözlerini şöyle sürdürdü.

"Bence ülkemizi yöneten sayın siyasiler ve sayın bürokratlar, 28 Şubat artıklarının etkisinde kalarak değil, anketlerde en az yüzde 70 oranında çıkan, gerçek Türk milletinin isteklerinden etkilenmelidirler. 28 Şubat artığı entellerin takdiri değil, halkımızın ne istediği önemlidir. Bir umuttur yaşamak."
"Tüm dünyada yaşayan Müslüman Türkler tedbir almak zorundadır. Çünkü kafirlerin zalimlerin öncelikli hedefi Müslüman Türk milletidir.Yeni Zelanda cami baskınında yaşananlar sizler için bir anlam ifade etmiyor mu? Bu katliamı gerçekleştiren caninin silahının üzerine yazdığı şeyler ya da bu katliamı yapmadan önce sosyal medyadan yayınlamış olduğu şeyler ülkemizin başında sayın Cumhurbaşkanının ve tarih boyunca yaşamış tüm Türk büyüklerinin ve Türk milletinin hakkında yazdıkları sizi gerçekten etkilemedi mi?” 
çamlıhemşin.
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Çamlıhemşin Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer MEDYADAN Haberleri

Tümü

SEYİRTEPE OTEL / HİZMETİNİZDE

pG7haJ

NALİYA OTEL ÇAMLIHEMŞİN

AYDER VALLEY PALACE

HUZUR KONAK OTEL / ÇAMLIHEMŞİN

KOÇDÜZÜ YAYLASI / ÇAMLIHEMŞİN

Çamlıhemşin Haber

sanalbasin.com üyesidir

Çamlıhemşin HABER- BOLGENIN EN GUNCEL HABER SITESI #rize #çamlıhemşinhaber #ayder,Çamlıhemşin Otelleri, Çamlıhemşin otel fiyatları,Çamlıhemşinhaber, Ayder, yayla ,haber,son dakika, Çamlıhemşin, koçdüzü, adalıgöl,camlihemsin, ayder , rize, karadeniz, yayla,dikkaya, topluca, zilkale, pokut, koçdüzü, yeşilyol

Adres : Çamlıhemşin / Rize cemilkus53@hotmail.com

Faks : cemilkus53@hotmail.com
Bu site 0.027 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]