• 0

05 Mart 2019, 17:14 - Anasayfa // SAĞLIK Haberi yazdır

Başhekim Hasan Türüt'ten İstifa Açıklaması

Başhekim Hasan Türüt'ten İstifa Açıklaması

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliğinden istifa eden Prof. Dr. Hasan Türüt, açıklamada bulundu.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği görevinden istifa eden Prof. Dr. Hasan Türüt, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Değerli dostlar bugün itibariyle yaklaşık 8 yıldır elimden geldiğince yürütmeye çalıştığım başhekimlik görevinden ayrılmış bulunmaktayım. "Vatanını ve milletini en çok seven işini en iyi yapandır" ve "Halka hizmet Hakk'a hizmettir" düsturlarıyla bana verilen bu görevi ekibimle birlikte yapmaya çalıştım. Benim için Ülkemize ve Rizemize hizmet etmek, aynı zamanda ismini taşımaktan her zaman onur duyduğum ve milletinin hizmekarı olan sn. Cumhurbaşkanımıza da layık olabilmek en büyük motivasyon kaynağım olmuştur. Rabbim O'na sağlık ve afiyet versin. Her arayana imkanımız ve gücümüz yettiği nispette cevap vermeye çalıştık, hastanemizin ciddi eksikliklerine rağmen kurumsallaşabilmeye ve çağa uygun sağlık hizmetini mevcut koşullara adapte etmeye hep birlikte gayret gösterdik. Son 17 yıldır ülkemizin sağlık alanında gerçekleştirdiği dönüşüm sürecinde halkı önceleyen anlayış doğrultusunda Rizemize çok güzel hizmetlerin gelmesi noktasında gayret gösterdik. Sağlık Bakanlığımızın son denetlemesinde kalite puanını çok iyi bir şekilde elde etmiş olduk. Bu başarılı çalışmalarda bizimle birlikte fedakarane çalışan yönetim ekibime, yine fedakar hekim kardeşlerime, sağlık hizmetinin çok önemli unsuru olan sağlık personeli ve diğer yardımcı sağlık personeli kardeşlerime teşekkür ederim. Haklarını helal etsinler: ben hakkımı herkese helal ediyorum. Bu süreçte her zaman desteklerini gördüğüm geçmiş ve halen görevdeki Sn. Valilerimize, Rize milletvekillerimize, Sağlık müdürümüze teşekkürü borç bilirim.Sağlık hizmeti sunmaya çalıştığmız değerli Rize halkına sağlıklı günler diler onlardan ve hakkımızın geçtiği herkesten tekrar helallik dilerim. Saygı ve sevgilerimle” ifadelerini kullandı.
çamlıhemşin.
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Çamlıhemşin Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SAĞLIK Haberleri

Tümü

SEYİRTEPE OTEL / HİZMETİNİZDE

pG7haJ

NALİYA OTEL ÇAMLIHEMŞİN

AYDER VALLEY PALACE

HUZUR KONAK OTEL / ÇAMLIHEMŞİN

KOÇDÜZÜ YAYLASI / ÇAMLIHEMŞİN

Çamlıhemşin Haber

sanalbasin.com üyesidir

Çamlıhemşin HABER- BOLGENIN EN GUNCEL HABER SITESI #rize #çamlıhemşinhaber #ayder,Çamlıhemşin Otelleri, Çamlıhemşin otel fiyatları,Çamlıhemşinhaber, Ayder, yayla ,haber,son dakika, Çamlıhemşin, koçdüzü, adalıgöl,camlihemsin, ayder , rize, karadeniz, yayla,dikkaya, topluca, zilkale, pokut, koçdüzü, yeşilyol

Adres : Çamlıhemşin / Rize cemilkus53@hotmail.com

Faks : cemilkus53@hotmail.com
Bu site 0.027 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]