• 0

10 Şubat 2019, 10:05 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

Gündem Rize 2. Öncü Toplantısı Gerçekleştirildi

Gündem Rize 2. Öncü Toplantısı Gerçekleştirildi

AK Parti Rize İl Başkanlığı tarafından düzenlenen “Gündem Rize” Toplantılarının 2. Öncü Toplantısı Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı’nın katılımıyla gerçekleştirildi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Hayati Yazıcı, Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak, İl Başkanı İshak Alim ve Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’ın katılımıyla Rize Ticaret Borsası’nda gerçekleştirilen "Şehrin Anayasası" konulu toplantıda sivil toplum kuruluşları, kanaat önderleri ve iş adamları yer aldı. Öncü Toplantı-2 olarak nitelendirilen toplantının konusu bir önceki toplantı olan Öncü Toplantı-1’in gündemi dahilinde oluşturulan raporlar oldu.

Öncü Toplantı-1’de elde edilen raporların üzerinde istişarelerde bulunuldu. Rize Sağlık İl Müdürlüğü, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından sunumlar yapıldı. Sunumların yapılmasının ardından katılımcılar söz aldı. Sunumların içerikleriyle ilgili istişareler yapıldı ve sorular soruldu.

Yaklaşık 5 saat süren toplantıda katılımcılar ilgili konular hakkında fikirlerini ve önerilerini ilettiler. Katılımcılar, böyle bir toplantının organize edilmesinden dolayı duydukları memnuniyetlerini özellikle dile getirerek bu toplantıların devam etmesini istediklerini ilettiler.

gundem-rize-2.-oncu-toplantisi-gerceklestirildi-(2).jpg

Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı yaptığı konuşmada, “Rize nüfusuna kayıtlı ve Rize’de yaşayan herkesin Rize üzerinde yükümlülüğü, hakkı ve ödevleri vardır. Öyle bakıyoruz. Nerde olursak olalım fark etmez. Rize ile ilgili hassasiyetimizi sürdüreceğiz. Şehirleri değiştirip dönüştürüyoruz ama bu dönüşüm, medeniyet tasavvurumuza uygun olmalıdır. İnşa ettiğimiz şehirler arzu ettiğimiz ve kabullendiğimiz yaşam tarzımızın aynası şeklinde olmalıdır. İnşallah bu toplantılar hayırlı sonuçlara vesile olur. ” dedi.

Hemen hemen bütün katılımcıların söz alıp görüşlerini beyan ettiği toplantının artçı toplantılarının devam edeceği ve yapılan çalışmaların geldiği aşamaların da beyan edileceği üçüncü öncü toplantının 11 Mayıs 2019 tarihinde yapılacağı bildirildi.

gundem-rize-2.-oncu-toplantisi-gerceklestirildi-(6).jpggundem-rize-2.-oncu-toplantisi-gerceklestirildi-(13).jpg
çamlıhemşin.
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Çamlıhemşin Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

NALİYA OTEL ÇAMLIHEMŞİN

AYDER VALLEY PALACE

HUZUR KONAK OTEL / ÇAMLIHEMŞİN

KOÇDÜZÜ YAYLASI / ÇAMLIHEMŞİN

Çamlıhemşin Haber

sanalbasin.com üyesidir

Çamlıhemşin HABER- BOLGENIN EN GUNCEL HABER SITESI #rize #çamlıhemşinhaber #ayder,Çamlıhemşin Otelleri, Çamlıhemşin otel fiyatları,Çamlıhemşinhaber, Ayder, yayla ,haber,son dakika, Çamlıhemşin, koçdüzü, adalıgöl,camlihemsin, ayder , rize, karadeniz, yayla,dikkaya, topluca, zilkale, pokut, koçdüzü, yeşilyol

Adres : Çamlıhemşin / Rize cemilkus53@hotmail.com

Faks : cemilkus53@hotmail.com
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]